1. Mājaslapa
  2. »
  3. Iedvesmai
  4. »
  5. Raksti & Reportāža
  6. »
  7. Grauzdēts darbīgiem cilvēkiem

Grauzdēts darbīgiem cilvēkiem

Löfbergs investē zīmola komunikācijā.

Informācija medijiem
2023.gada 11.oktobrī

No 2023. gada 11. oktobra “Löfbergs Baltic” uzsāk jaunu zīmolu komunikāciju Latvijā. Löfbergs plāno uzlabot kafijas pauzi strādīgajiem Latvijas iedzīvotājiem. Uzņēmums vēlas būt tuvāk Latvijas iedzīvotājiem un vēlas iegūt viņu pilnīgu uzticību ar jauno pieeju, kā arī atvērt jaunas sadarbības.

Löfbergs, kafijas cienītāju iemīļotais zīmols, uzņemas uzdevumu padarīt katru dienu kafijas pauzi par īpašu notikumu. Uzņēmums ir izstrādājis jaunu un aizraujošu pieeju, lai vairotu cilvēku baudījumu no kafijas brīžiem. Kampaņas “Grauzdēts darbīgiem cilvēkiem” radošā ideja ir drosmīga, taču respektējama, balstoties uz katram Latvijas pazīstamo asprātīgo sajūtu – būdami strādīga tauta, mēs arī turpinām vilcināties ar ne visai patīkamajiem darbiem, bet tie tāpat ir jāpaveic. Tasīte kafijas ir ideāla – un garšīga!

“Mēs turpināsim stiprināt Löfbergs pozīcijas Latvijā, kā arī turpināsim attīstīt Löfbergs kafijas zīmolus mazumtirdzniecības un HoReCa līmenī, investēsim mārketingā un zīmola stiprināšanā ar jaunu zīmola komunikāciju. Mums ir potenciāls augt Baltijas valstīs. Mūsu uzdevums ietver nepārtrauktas izaugsmes nodrošināšanu Baltijas reģionā un Austrumeiropā, kā arī attīstības iespēju atrašanu jaunos tirgos. Mēs redzam skaidru izaugsmes potenciālu ar augstas kvalitātes kafijas produktiem un spēcīgu mārketinga atbalstu,” saka Baltijas un Somijas tirgus galvenais komercdirektors, Kent Pettersson

2010. gada rudenī Löfbergs grupa iegādājās kafijas grauzdētavu Latvijā “Melnā Kafija”. Kopš 2017. gada uzņēmums darbojas ar nosaukumu “Löfbergs Baltic” un attīsta kafijas tirdzniecību šajās Baltijas valstīs gan mazumtirdzniecības, gan HoReCa sektorā.

 Saskaņā ar 2023. gada marta Nielsen Company mazumtirdzniecības kafijas tirgus datiem Löfbergs kafijas pupiņas ierindojās 4. vietā pēc pārdošanas apjoma Latvijā.

Papildus informācija:

Löfbergs Baltic SIA, Mārketinga Projektu Vadītāja

Aiva Kramiņa

Mārketings un sadarbība
Mārketings

Tel. Nr.: +371 25 667 748

E-mail: aiva.kramina@lofbergs.lv

Zviedrijā bāzētā kafijas grupa Löfbergs ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1906. gadā.

Mēs esam 300 kafijas cienītāji, kas darbojas desmit galvenajos tirgos Eiropā, un kuriem ir kopīga aizraušanās ar kafijas garšu, tendencēm un ilgtspējību. Mūsu kopējais apgrozījums ir 2 miljardi SEK (Zviedrijas kronu). Mēs esam viens no pasaulē lielākajiem EU Organic un Fairtrade marķējumu kafijas iepircējiem. Grupā ietilpst zīmoli Löfbergs, Peter Larsen Kaffe un Kobbs.