1. Mājaslapa
  2. »
  3. Vide un atbildība
  4. »
  5. Trauksmes celšana

Trauksmes celšana

Tāpat kā mēs uzņemamies atbildību par vidi,  mēs lepojamies ar labas un drošas darba vietas izveidi. Darbam ir jābūt drošam, tāpēc mēs ar cieņu attiecamies pret katru darbinieku un neatbilstoša uzvedība netiek pieļauta, piemēram, uzmākšanās vai diskriminējoša attieksme. Löfbergs  uzņēmums   ir izveidojis trauksmes cēlāju shēmu, kurā ir iespējams ziņot, ja rodas kāda nepatīkama situācija darba vietā.

Šis ziņojums, protams, nodrošina konfidenciālu anonimitāti, lai mēs varētu novērst nepilnības un atklāt draudus darba videi. Šāda ziņojuma saturu izskata un izmeklē īpaša speciālistu grupa.  Īpašo grupa sastāv no uzņēmuma Löfbergs cilvēkresursu vadītāja un pārstāvniecības Löfbergs Baltic vadības, kuri nedēļas laikā izskata konkrēto ziņojumu. Pēc ziņojuma izskatīšanas, tiek iekļauti priekšlikumi turpmākajai rīcībai.

Ja rodas nepatīkama situācija, mēs vēlamies, lai jūs par to ziņotu pēc iespējas ātrāk un mēs varam ātrāk rīkoties, lai atrisinātu incidentu. Rakstot ziņojumu, esiet pēc iespējas precīzāks. Trauksmes cēlējs atbildīgi un godprātīgi izvērtē informāciju, kuru tas norāda ziņojumā un pārliecinās, ka sniegtā informācija ir patiesa. Ziņojumu var iesniegt aizpildot veidlapu.