1. Mājaslapa
  2. »
  3. Par mums
  4. »
  5. Löfbergs vēsture

Löfbergs vēsture

1906.gadā tika radīts uzņēmumu Löfbergs. Sākot ar mazumiņu un pasniedzot labu kafiju Zviedrijas pilsētā Kārlstadē, šodien Löfbergs kafija ir ne vien nozīmīga Zviedrijas kafijas kultūras sastāvdaļa, bet nu izplatījusies arī pa Skandināviju, Baltijas valstīm un Apvienoto Karalisti. Tāpat kā mīlestība pret kafiju, arī rūpes par cilvēkiem un vidi ir bijušas Löfbergs saimē kopš pirmās dienas.

Löfbergs uzņēmuma vēsture

1906 — brāļi Löfbergs dibina uzņēmumu Löfbergs

Tas sākas 1906. gadā, kad trīs brāļi Anders, Džons un Jozefs Löfbergs importē un pārdod kafiju Karlstādē un tās apkārtnē. Uzņēmuma pirmā adrese ir Södra Kyrkogatan 1 i, Karlstad, kas atrodas ļoti tuvu šodien esošajam galvenajam birojam.

1911 – Löfbergs sāk grauzdēt savu kafiju

1920— Löfbergs kļūst lillā

Löfbergs klāstā bija 11 kafijas veidi – katrs citas krāsas iepakojumā. Tieši lillā krāsas iepakojuma kafija kļuva par vispopulārāko.
Kopš tā laika lillā ir mūsu vismīļākā krāsa!

1960 – tiek atklāts “Kafijas debesskrāpis”

Tā ir ēka, kurā šodien atrodas mūsu galvenā kafijas ražotne. Tā atrodas Karlstādē, Zviedrijā. Mēs joprojām šeit grauzdējam, degustējam un iepakojam lielu daļu Löfbergs kafijas.

1990 – Löfbergs uzņēmums aug ārpus Zviedrijas

1990. gadā mēs sākām eksportēt kafiju uz jauniem tirgiem. Šobrīd puse no mūsu kafijas tiek eksportēta, un mums biroji ir Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Latvijā un Anglijā.

1995 – Pirmais bioloģiskās kafijas konteiners Zviedrijā

1995. gadā Löfbergs importē pirmo bioloģiskās kafijas konteineru uz Zviedriju. Mūsdienās lielākā daļa mūsu produktu klāsts ir sertificēts. Mēs esam vieni no pasaulē lielākajiem Faitrade un Organic kafijas importētājiem un grauzdētājiem.

2021 – Tiek atklāja Löfbergs jaunā grauzdētava

2021.gada 1. jūlijā — mūsu 115. dzimšanas dienā — mēs atklājām savu jauno un moderno veselo pupiņu grauzdētavu Karlstādē. Tas ir lielākais ieguldījums uzņēmuma vēsturē. Investīcija nākotnē, kas atspoguļo mūsu ambīcijas vēl vismaz 100 gadus turpināt piedāvāt kafiju, kas gan garšo, gan dara labu.