Pages

Löfbergs

Garša, kas iedvesmo

Trīs brāļi no Zviedrijas – Anderss, Džons un Jozefs Löfberg, dalot kopīgu mīlestību pret kafiju, 1906.gadā radīja uzņēmumu Löfbergs. Sākot ar mazumiņu un pasniedzot labu kafiju Zviedrijas pilsētā Kārlstadē, šodien, 117 gadus vēlāk, Löfbergs kafija ir ne vien nozīmīga Zviedrijas kafijas kultūras sastāvdaļa, bet nu izplatījusies arī pa Skandināviju, Baltijas valstīm un Apvienoto Karalisti. Löfbergs rūpējas par to, lai diendienā pie mūsu kafijas draugiem kā mājās, tā kafejnīcās un restorānos nonāktu vairāk nekā 10 miljonu krūzīšu kafijas. Arī šodien uzņēmums pieder Löfbergs ģimenei, ceturtajā paaudzē turpinot ar mīlestību un rūpēm nest vecvectēva un viņa brāļu gardas kafijas vīziju pasaulē.

Tāpat kā mīlestība pret kafiju, arī rūpes par cilvēkiem un vidi ir bijušas Löfbergs saimē kopš pirmās dienas. Lai kafija ne vien garšotu labi, bet arī radītu pievienoto vērtību, Löfbergs ir kļuvis par vienu no pasaules lielākajiem Organic un Fairtrade sertificētas kafijas importētājiem, vienlaikus aktīvi aicinot cilvēkus izvēlēties kafiju no sertificētiem audzētājiem.

Cieši turoties pie Löfbergs saknēm un novērtējot gadsimta gaitā veidoto vēsturi un vērtības, mēs vienmēr meklējam ko jaunu. Jaunus veidus kā audzēt, grauzdēt, iepakot un transportēt, kā pasniegt un baudīt kafiju.

Tas viss šodienas un nākotnes kafijas baudītāju paaudzēm.