Ilgtspējas mērķi

Mēs uzņemamies atbildību par cilvēkiem un dabu ikkatrā posmā - no kafijas audzēšanas līdz kafijas tasītei.

 

Dabai draudzīgs iepakojums

 

1993.gadā mēs izņēmām alumīniju no saviem iepakojumiem, kļūstot par pirmajiem Eiropā. Kopš tā laika esam spēruši nozīmīgu soli uz priekšu, aizstājot fosilās izcelsmes plastmasu ar plastmasu no atjaunojama resursa – cukurniedrēm. Mēs to saucam par Climate Smart Packaging.

Taču mēs neplānojam apstāties šeit – šobrīd esošo 73% vietā, līdz 2030.gadam 100% no mūsu iepakojuma tiks izgatavoti no pārstrādātām vai atjaunojamām izejvielām.

Next Generation Coffee

 

Next Generation Coffee ir iniciatīva, kas radīta jauno kafijas audzētāju atbalstam un izglītošanai. Līdz ar klimata pārmaiņām, arvien mazāk jaunās paaudzes kafijas audzētāju saskata gaišu nozares nākotni. Taču satiekot kafijas audzētājus attālās kalnu nogāzēs visā pasaulē, mēs redzam patiesu aizrautību un apņēmību, neskatoties uz pieaugošajiem izaicinājumiem.

Piedāvājot attīstības iespējas, izglītojot un dibinot sadarbības, mēs strādājam, lai arī nākotnē spētu nodrošināt augstas kvalitātes kafiju.

Sertificēta kafija

 

Mēs esam vieni no lielākajiem Faitrade un Organic kafijas importētājiem. 2020.gadā 81% no mūsu kafijas bija sertificēta, šim skaitlim pieaugot no 72% gadu iepriekš.

Šis kāpums galvenokārt ir saistīts ar augošo Rainforest Alliance sertificētas kafijas iepirkšanu. Taču mūsu mērķis ir, lai 100% no mūsu kafijas būtu sertificēta.