Ģimenes fonds

Löfbergs ģimene ir strādājusi ar ilgtspējas jautājumiem vairāk nekā simts gadu garumā. 2014. gadā ģimene nostiprināja savu iesaisti, izveidojot privātu fondu, kas veicina ilgtspējīgu kafijas audzētāju attīstību. Fondu finansē Löfbergs ģimene, un tā valdē ir māsas Therese Gustafsson, Kathrine Löfberg un brālis Martin Löfberg.

Attēls no pirmās sanāksmes Amaro, Etiopijā: Guiseppe Lavazza, Therese Gustafsson un Ms Asnakech Thomas.

Projekti:

Coffee Alliance For Ethiopia (CAFÉ) (Kafijas alianse Etiopijai)
Projekts palīdz uzlabot konkurētspēju un iztikas līmeni aptuveni 2500 kafijas audzētājiem un viņu ģimenēm, pateicoties apmācībai ilgtspējīgu saimniekošanas metožu, dzimuma līdztiesības, mārketinga un tirdzniecības jautājumos. Projekta darbi, kas tiek veikti sadarbībā ar Lavazza un Neumanns ģimeņu fondiem, Austrijas attīstības aģentūru un virkni vietējo aktīvistu, noris jau piecus gadus, ar kopējo projekta budžetu ap 1,1 miljonu eiro.

Solvatten (Saules ūdens)
Esam aprīkojuši 72 neliela izmēra kafijas saimniecības Ugandā ar Solvatten iekārtām – tā ir zviedru inovatīva iekārta, kas attīra ūdeni lētā, ātrā un videi draudzīgā veidā, izmantojot UV gaismu. Ģimenes, kas dzīvo tālu no funkcionējošām ūdens akām, ietaupa laiku, vairs nav nepieciešams iegādāties malku vai izcirst mežus, lai uzsildītu ūdeni, turklāt, kas ir svarīgāk par visu, cilvēkiem ir pieeja tīram ūdenim, kas uzlabo ģimeņu veselības stāvokli. Šis ir pilotprojekts, kura mērogu mēs ceram paplašināt, pateicoties palīdzībai no Starptautisko Kafijas Partneru (International Coffee Partners) puses.

Kontakti

Löfbergs ģimenes fonds, Box 1501, 651 21 Karlstāde, Zviedrija
E-pasts: familjenlofbergsstiftelse@lofbergs.se