Ilgtspējas pārskats

Savā Ilgtspējas pārskatā mēs aprakstām to, kā mēs panākam, ka mūsu kafija ne tikai garšo labi, bet arī dara labas lietas. Lai arī mēs saražojam arvien vairāk un vairāk kafijas, mūsu ietekme uz vidi samazinās. Protams, tieši par to mēs priecājamies, un ar to mēs lepojamies.

Mūsu virzība ilgtspējas jomā ietver gan lielus, gan mazus projektus visā produkta dzīves cikla ķēdē – no kafijas pupiņas līdz tasītei.

Šie projekti var būt saistīti ar efektīgiem enerģijas avotiem, gudrākiem transportlīdzekļiem, atjaunojamo enerģiju. Taču tāpat tie var attiekties uz veselīga personāla un sabiedrības iesaistes programmām. Taču lielā mērā tie būs saistīti ar ilgtspējīgākām saimniekošanas metodēm un lietām, kas ietekmē kafijas audzētāju un viņu ģimeņu darba un dzīves apstākļus. Vairāk par to Jūs varat izlasīt mūsu ilgtspējas pārskatā.

Ja Jums ir padomā kāds projekts, kuru Jūs uzskatāt par īpaši vērtīgu, dariet mums to zināmu. Un ja jums šķiet, ka pastāv kāda lieta, par ko mums ir jāparūpējas vai kur mēs varam sniegt uzlabojumus, dariet arī to mums zināmu. Tas ļauj mums darīt labāk – un garšīgāk.

Sustainability_report_LV_2014-2015