Zviedru kafijas kaislība kopš 1906. gada

Pie šīs lieliskās kafijas garšas mēs esam strādājuši kopš 1906. gada, kad mans vecvectēvs Anders un viņa brāļi Džons un Džozefs nodibināja Löfbergs uzņēmumu. Sākumā mūsu kafiju pārdeva tikai pie letes, tuvākajā apkārtnē. Šodien Jūs varat nobaudīt mūsu kafiju gan mājās, gan kafejnīcās un restorānos visā Zviedrijā – un arī citās valstīs. Domāju, ka mans vecvectēvs ar to ļoti lepojas.

generationen Lofbergare(Ceturtā Löfbergs ģimenes paaudze) Mēs joprojām esam ģimenes uzņēmums, un mēs tāds vēlamies vienmēr būt. Un es esmu droša, ka mēs vienmēr būsim patiešām svarīga Zviedrijas kafijas kultūras daļa. Mēs cītīgi strādājam, lai sekotu gan tagad notiekošajam, gan tam, kas mūs sagaida nākotnē – un mēs to darām ar lielu prieku. Laba kafija ir mūsu aizrautība.

Kaislība jeb aizraušanās ar labu kafiju vienmēr ir bijusi ar mums – un tā jau simts gadus. Uzņemties atbildību par cilvēkiem un vidi ir šķitis pats par sevi saprotams. Šodien mēs strādājam ar atbildību dažādos veidos gan šeit, mājās, gan citās valstīs. Mēs, piemēram, esam vieni no pasaules lielākajiem ekoloģiskās un Fairtrade kafijas importētājiem un aktīvi strādājam pie tā, lai arvien vairāk cilvēku izvēlētos labu kafiju no sertificētām audzētavām. Un mēs to darām tāpēc, lai Jūs vienmēr varētu būt pārliecināti par mūsu kafijas labo garšu un pievienoto vērtību.

Kathrine Löfberg
Valdes priekšsēdētāja un Löfbergs ceturtās paaudzes pārstāve

Löfbergs īsumā

  • Viena no vecākajām ģimenei piederošajām grauzdēšanas rūpnīcām.
  • Pieder Löfbergs ģimenei
  • Saražo aptuveni 10,5 miljoni tasīšu lieliskas kafijas katru dienu
  • Vairāk nekā 1500 miljoni SEK apgrozījuma
  • Vairāk nekā 300 darbinieku piecās valstīs
  • Galvenie tirgi: Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva un Apvienotā Karaliste
  • Tirgo tēju ar Kobbs zīmolu